Form Beton Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi; 1992 yılında İstanbul-Silivri’de 2000 m2 kapalı 10 000 m2 açık alanda kurulmuş, beton malzeme, çevre elemanları ve kent mobilyaları üretimi yapan bir kuruluştur. Sektördeki gelişmeleri, tercih ve ihtiyaçları yakından takip eden kuruluşumuz, tüketicinin ihtiyaçlarını dikkate alarak rotasını tamamen doğal taşa yöneltmiştir. 23 yıllık başarı hikâyesini, kullanmakta olduğu ileri teknoloji ve sektörel pazarın talep ve ihtiyaçlarıyla birleştirerek “Oldstones” markasıyla yeni bir boyuta taşımıştır.

“Oldstones” mozaik, eskitme taş ve kırılmış yüzey taşları üretimi yapan Türkiye’deki sayılı firmalardan biridir. Afyonkarahisar’da 3 000 m2 açık, 500 m2 kapalı alan ile yüksek hammadde ve ürün stoğu; İstanbul İstinye’de 450 m2 merkez deposuyla müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Üretim kalitesinden asla ödün vermeyen “Oldstones” markası ürünlerini, son teknolojiyle donatılmış geniş makine parkuru ile üretmektedir. Ürün çeşitliliğine teknoloji destekli yön veren “Oldstones”, kurulduğu günden bugüne kapasitesini artırmış ve teknolojisini sürekli geliştirmiştir. Böylece Türkiye coğrafyasının sağladığı zengin kaynak malzemeyi ekolojik dengeleri gözeterek, sektörün talep ve ihtiyaçlarına göre üretmekte öncü olmuştur. Eşit kalitede yıllık 50 000 m2 üretim gerçekleştirmektedir.